• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 95,96 dienos, Upesgriva, 11 stotelė

Dar vienas fantastiškas vasaros savaitgalis prasidėjo fantastine tema apie žmogaus svajonę užsišaldyt ir taip nukeliauti  į ateitį. Klausimas “ar norėtumėt užsišaldyti?”  nuvedė prie apmąstymų ar, nubudę po daugybės metų, sugebėtume suvokti naują, jau pakitusį pasaulį. Tai priklausytų nuo “atstumo”, laiko intervalo. Toliau, kaip pavyzdys, sekė ilgas pasakojimas apie Izraelio istoriją, dabartinės atkurtos valstybės visuomenės sudėtį, kur persipina įvairios kultūros su labai skirtingu išsivystymo lygiu ir gyvenimo būdu. Esant dideliems skirtumams vyksta  suvidurkinimo procesas – pats žemiausias lygis turi galimybę greitai pakilti, o aukščiausias taškas šiek tiek nusileidžia. O dar labiau apibendrinant, tame galima įžvelgti ir bendrą evoliucijos principą, kuomet naujausi pasiekimai iškyla virš įprasto lygio ir paskui save “patempia” visą struktūrą.

Na, o tęsiant šią temą apie labiau apčiuopiamus dalykus – oras šį savaitgalį išties  fantastiškas, mūsų augančioje SK valstybėje netrūksta spalvų, įvairovės, skirtingumų ir naujų pasiekimų.  Gyvenimas verda, vasara neužleidžia savo pozicijų ir toliau dosniai dalina savo dovanas.

Žvejų laimikis sumušė abiejų sezonų rekordus ir toli atsiplėšė nuo “vidurkio”.

 

Atskiro komentaro vertas Edvino atrastas blynų kepimo metodas ir jų patiekimo kūrybinės improvizacijos. Jis išmoko kepti abiem rankomis, kas reiškia naudodamasis abiem savo smegenų pusrutuliais. Rezultatas akivaizdus – dirba ne tik loginis, bet ir kūrybinis protas.

 

Greta išskirtinų laimėjimų keletas ir kasdieninių, “vidurkinių” prabėgusio savaitgalio akimirkų.

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Saša, Silvija

 

Daugiau keliautojų pasakojimų skaitykite SVAJONIŲ KELIAIS 2019 metų archyve.