• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 96 diena, Gipka, 20 stotelė

Nuo pat ryto, iškart po pusryčių, stovykloje gyvenimas suaktyvėjo. Naujai pradedantys kaituotojai paplūdimyje susipažino su įranga ir jos paruošimu. Vėliau surengė nedideles varžybas “paruošk barą”.  Po kaitavimo pamokos Silvija dalinasi: “Šiandieną turėjau galimybę pasimokyti kaitavimo pradmenų – sužinojau apie kaito konstrukciją, jo skraidinimo principus ir išmokau keletą keistų pavadinimų, kuriuos vis girdėdavau pažengusių kaiterių pokalbiuose. Buvo labai įdomu, tad kaip azartiškas pradinukas noriu iš karto pasidalinti savo naujomis žiniomis :) Taigi, norint bent supratingai palinksėti galva dalyvaujant kaiterių pokalbyje, praverstų žinoti tokius terminus: aitvaras, baras, stropos, trapecija, vėjo langas, “power zona”, “sušukuoti”… Pats aitvaras, kurį matome sklandant danguje, yra pripučiamas karkasas padengtas plonu audiniu. Tuo tarpu baras – tai konstrukcija susidedanti iš vairo ir keturių ilgų virvelių vadinamų stropomis. Baras tvirta jungtimi kabinamas ant juosmens esančios trapecijos. Baro stropų galiukai prikabinami prie aitvaro, taip kaitas tampa sujungtas su žmogumi. Aitvaras paguldomas vienoje “vėjo lango” pusėje, baras kitoje ir stropos įtempiamos bei “sušukuojamos”, tada laisvi stropų galai tvirtinami prie aitvaro ir pasiruošimas skrydžiui baigtas :)”

 

Kelias dienas gyvuojantis ulpanas – ivrito, rusų ir lietuvių kalbos mokyklėlė – tęsia savo veiklą ir laukia naujų narių. Tarptautinis kolektyvas – sesės ir Dima buvo išvykę aplankyti kaimyninės Dundagos pilies bei paslaptingų smėlio urvų.

 

Vidos rekordui, šiandien rimtai grasino Dovilė, kuri grįžusi iš miško, apgailestavo, kad nepasiėmė didesnių krepšių :)

 

Lada toliau tęsė palapinės siuvimą. Džiugu, jog vakarieniavome jau užuovėjoje :)

 

Po pietų žvejų ekipažas ir Jolanta išvyko ant Rojos molo. Po pirmosios gyvenime pagautos žuvies, žūklautojų ratas prasiplėtė dar vienu aistringu žveju :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: