• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 99 diena, Gipka, 20 stotelė

Šiandien, po trumpos pertraukos, grįžo Tomas, kaip visuomet, ne tuščiomis. Atvežęs nemažą kiekį bulvių tarkio nudžiugino visus bulvių mylėtojus, nes vakarienei  buvo išvirtas didžiulis puodas cepelinų ! :) Na, o Lada mus palepino sveikuolišku obuoliukų desertu.
Elena, kaip ir kiekvieną rytą iškulniavo grybauti. Šiandien ji užtruko neįprastai ilgai, o jai grįžus supratome kodėl – didžiuliai baravykai gerokai sulėtino tempą. Negalėjome atsižavėti rudakepuriais, jų apžiūrėti subėgo bene visa stovykla.
Mūsų aktyvieji berniukai Egoras su Oskaru susirado naują draugę – Tanią, kuri nemažai laiko skiria bendriems žaidimams su berniukais :)
Nors prognozės žada, bet vėjas mūsų pakrantėse nepučia. Todėl net ir menkiausią vėjo prognozės užuominą stengiamės išnaudoti. Vos pūstelėjus vėjeliui labiausiai užsidegę mokiniai čiumpa aitvarus ir bėga į pajūrį jų pripūsti. Tačiau vėjas išdykauja… ir vos pripūtus kaitus ima žaisti slėpynių :) Šiandien įdomią pamoką turėjo Edvinas, kuris mokėsi, kaip valdyti aitvarą, kai vėjas staiga liaujasi pūtęs.
Mūsų IV ekipažas: Akvilė ir Deimantė laiką leidžia Rygoje. Sutvarkiusios kelis asmeninius reikaliukus ir apžiūrėjusios Latvijos sostinę, jos visiems stovyklautojams nupirko lauktuvių –  latvišką žaidimą NOVUSS.

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: