• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.22
Seminaras
Ko siekti kamuoliukų praktikose
2022.07.22
Seminaras
Kamuoliukų žaidimo lygiai
2022.07.22
Seminaras
Kamuoliukų žaidimo praktinė nauda

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 99 diena, Gipka, 20 stotelė

Šiandien, po trumpos pertraukos, grįžo Tomas, kaip visuomet, ne tuščiomis. Atvežęs nemažą kiekį bulvių tarkio nudžiugino visus bulvių mylėtojus, nes vakarienei  buvo išvirtas didžiulis puodas cepelinų ! :) Na, o Lada mus palepino sveikuolišku obuoliukų desertu.
Elena, kaip ir kiekvieną rytą iškulniavo grybauti. Šiandien ji užtruko neįprastai ilgai, o jai grįžus supratome kodėl – didžiuliai baravykai gerokai sulėtino tempą. Negalėjome atsižavėti rudakepuriais, jų apžiūrėti subėgo bene visa stovykla.
Mūsų aktyvieji berniukai Egoras su Oskaru susirado naują draugę – Tanią, kuri nemažai laiko skiria bendriems žaidimams su berniukais :)
Nors prognozės žada, bet vėjas mūsų pakrantėse nepučia. Todėl net ir menkiausią vėjo prognozės užuominą stengiamės išnaudoti. Vos pūstelėjus vėjeliui labiausiai užsidegę mokiniai čiumpa aitvarus ir bėga į pajūrį jų pripūsti. Tačiau vėjas išdykauja… ir vos pripūtus kaitus ima žaisti slėpynių :) Šiandien įdomią pamoką turėjo Edvinas, kuris mokėsi, kaip valdyti aitvarą, kai vėjas staiga liaujasi pūtęs.
Mūsų IV ekipažas: Akvilė ir Deimantė laiką leidžia Rygoje. Sutvarkiusios kelis asmeninius reikaliukus ir apžiūrėjusios Latvijos sostinę, jos visiems stovyklautojams nupirko lauktuvių –  latvišką žaidimą NOVUSS.

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: