• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAIS: Berzciems, birželio 14 diena

Jau kelios dienos kaip gyvename tame pačiame Berzciems miestelyje ir palengva ruošiamės naujam sezonui. Prasidėjus naujam ciklui dažnai būna smalsu: Kas naujo?  Kas pasikeitė? Kas planuojama?

Viena kas tikrai  išlieka stabilu – tai nuolatinė kaita: orų, aplinkybių, nuotaikų, žmonių… Šiandien laikinai išvykstančius Andrių, Jeleną ir Ženia pakeitė tik ką Berzciemį pasiekusios Deimantė su Silvija.

 

Labai svarbus šio sezono įvykis  – Edvino įdiegti nauji techniniai sprendimai efektyvesniam saulės energijos panaudojimui. Procesas dar testavimo fazėje, bet rezultatai labai džiuginantys ir teikiantys vilčių, kad šiemet turėsime stabilų elektros tiekimą! (Deramai įvertinti šią naujieną gali tik kas svečiavosi Svajonių Kelyje).

 

Deimantė šiemet lieka pagrindinė svečių globėja ir nuo pat pirmos dienos ėmėsi aktyviai ieškoti, akylai stebėti ir vertinti visas galimas svečių apgyvendinimo galimybes.

 

 

Daugiau nuotraukų iš gyvenimo Berzciems.

 

Tiek naujienų trumpoje pastarųjų dienų apžvalgoje, sekantis reportažas tikėtina bus iš naujos mūsų stovyklos, nes artimiausiu metu jau ketiname keliauti toliau.

 

Parengė / Silvija
Nuotraukos / Edvinas, Saša II, Silvija