• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.11.26
Vilnius
Strategijų kūrimas kamuoliukų žaidime
2021.11.25
Vilnius
Apie poveikį kitam žmogui
2021.11.24
Vilnius
Taktinis ir strateginis protas

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 26 diena, Liepoja, 10 stotelė

Šiandien mus pasitinka malonus jūros dulksnos prisotintas oras. Gana stiprus vėjas plaiksto mūsų plaukus ir džiugina vandens sporto megėjus.

Tuo tarpu stovykloje ruošiamasi tempti tentą, mat plaukiantys debesys tampa vis pilkesni ir bando mus perspėti apie atslenkantį lietų.

Nuotaika stovykloje rami, kūrybiška ir romantiška :)

 

Diena praėjo puikiai, įsidienojus prasisklaidė debesys ir mus pradėjo lepinti saulė, oras įšilo. Po pusryčių vieni išskubėjo dirbti išoriniame pasaulyje laukiančių darbų, kiti tvarkytis.

Mokytojas su Daktaru ir Mykolu meistravo savadarbes meškeres, kurias pasiėmė eidami į žvejybą ant molo. Šiandien kibo sunkiai, bet Mokytojui pirmuoju metimu pavyko ištraukti vieną plekšnę ! :)

 

Šią naktį prie Liepojos molo vyko veiksmas: vis atvažiuodavo mašinų, šurmuliavo jaunimas, o ryte žadino atėjęs pasivaikščioti vaikų darželis :) Tad nutarėme paieškoti atokesnės vietos apsistoti pajūryje ir, panašu, kad greitu metu persikelsime į jaukesnę vietelę.

Šiandien jau išbandėme racijas, kurios veikia puikiai ! Paženklinome jas namelių numeriukais ir dabar visur nešiojamės. Labai pagerėjo susisiekimas ir bendros informacijos sklaida tarp stovyklautojų :)

 

Daugiau šiandienos akimirkų:

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: