• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 27 diena, Liepoja, 10 stotelė

Vakar po skanios ir juoko kupinos vakarienės (buvo taip linksma, kad juokėmės iš piršto :), nusprendėme pasimėgauti ir pažaisti stalo žaidimus. Smagu, kad būdami kartu gana daug gyvai bendraujame.

 

Šiandien pas mus saulėta ir darbinga diena. Kas prie kompiuterio, kas prie telefono. Visi inirtingai dirba pasaulietinius ir vidinius mūsų stovyklos darbus.

 

Nuostabus bendro darbo rezultatas – pakabintas tentas! Dabar mums nebaisūs nei kaitrūs saulės spinduliai, nei dideli lietaus lašai :)

 

Bene daugiausia jėgų tento atsiradimui paskyrė mūsų gabioji, auksinių rankų savininkė Lada.

 

Vakarėjant pradėjo pūsti lengvas, bet palankus vėjas kaituoti. Į spote esančius “konteinerius” (garažus) pradėjo rinktis draugiški vėjo mėgėjai, kurie leido pasinaudoti elektra, tad Laura pasijungė kompiuterį ir sėdėdama svečiuose montavo filmuką :) Paskutinius patobulinimus padarė Lauryna, tad greitu laiku sulauksite dar vieno filmuko :)

Na, o vyrai pasiėmę didžiausius kaitus mėgavosi šiltu vakaru ant lentos, buvo išplaukę už molo vartų pasiplaukyti po jūrą. Mykolas išbandė savo naująjį hidrokostiumą ir turėjo pirmąją kaitavimo pamoką su tėčiu.
Šiandien sulaukėme malonaus kvietimo – Linutė iš Palangos pasiūlė mums visiems apsistoti jos šeimos sklype Monciškėse, svetingai pasitiko Deimantę, aprodė vietą. Kvietimu būtinai pasinaudosime :)
Deimantė vykdama į Palangą savo reikalais nepamiršo ir stovyklos gyventojų, svečiuodamasi pas draugus išskalbė mūsų drabužius :) Taip pat nupirko šluotą ir grėblį, kuriuos naudosime stovyklai švarinti :) Parūpino geriamo vandens.
Stovyklavietėje nemažai diskutavome apie vandens taupymą, nes per parą laiko išnaudojome apie 300 litrų vandens saviems ir bendriems poreikiams. Dabar prisipildėme bakus ir individualiai pastebėsime, kiek vandens sunaudojame.
Na, o varpui kviečiant prie stalo visi renkamės valgyti šaltibarščių… :) Ramios nakties visiems.

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: