• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 29 diena, Liepoja, 10 stotelė

Malonus ryto susėdimas prie pusryčių stalo… tai laikas, kuomet pasidaliname įspūdžiais, aptariame reikalus, pasidėliojame dienos planus :)

Jau darosi įprasta, kad tuoj po pusryčių daugelis stovyklautojų keliauja į namelius dirbti išorinio pasaulio darbų prie kompiuterių, na o pavakaryje jau dažnas vaikštinėja  ir ieško kompanijos pasivaikščiojimui prie jūros ar tiesiog pokalbiui prie puodelio arbatos :)

Šiandienos oras buvo laaaabai vėjuotas ir tik truputį palankus kaituotojams. Mokytojas, Laura ir Andrius iš kaitavimo grįžo nuvargę, nes vėjas buvo labai gūsiuotas ir jiems teko gerokai fiziškai pajudėti :) Džiaugėsi, kad pakaitavo be incidentų, o su kaupu gavo adrenalino … :)  Saugumo sumetimais pradedantiesiems kaituotojams šiandien pasimokyti nepavyko, bet dėl to jie neliūdėjo, nes atsirado laisvo laiko pasitvarkyti namelius :)

 

Šiandien mus aplankė Tomas ! Užsuko pasilabinti, išgerti arbatos, sužaisti kelis žaidimus kartu. Įnešė savo energijos, šypsenos ir paliko produktų skaniai rytdienos vakarienei :)

 

Taip ir praėjo diena. Visi atskirai slėpėsi nuo vėjo namukuose. Vakarienės ruošti lauke neišėjo, tad Jolanta šeimininkavo savo namelio virtuvėje, o po to visi su dubenėliais keliavo pas ją į namuką prisipildyti skaniųjų „Jolkos barščių“. Vakarieniavome grupelėmis, kas po kiek tilpo į namelius. Vakaras prasitęsė susėdus prie stalo žaidimų :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: