• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 29 diena, Liepoja, 10 stotelė

Malonus ryto susėdimas prie pusryčių stalo… tai laikas, kuomet pasidaliname įspūdžiais, aptariame reikalus, pasidėliojame dienos planus :)

Jau darosi įprasta, kad tuoj po pusryčių daugelis stovyklautojų keliauja į namelius dirbti išorinio pasaulio darbų prie kompiuterių, na o pavakaryje jau dažnas vaikštinėja  ir ieško kompanijos pasivaikščiojimui prie jūros ar tiesiog pokalbiui prie puodelio arbatos :)

Šiandienos oras buvo laaaabai vėjuotas ir tik truputį palankus kaituotojams. Mokytojas, Laura ir Andrius iš kaitavimo grįžo nuvargę, nes vėjas buvo labai gūsiuotas ir jiems teko gerokai fiziškai pajudėti :) Džiaugėsi, kad pakaitavo be incidentų, o su kaupu gavo adrenalino … :)  Saugumo sumetimais pradedantiesiems kaituotojams šiandien pasimokyti nepavyko, bet dėl to jie neliūdėjo, nes atsirado laisvo laiko pasitvarkyti namelius :)

 

Šiandien mus aplankė Tomas ! Užsuko pasilabinti, išgerti arbatos, sužaisti kelis žaidimus kartu. Įnešė savo energijos, šypsenos ir paliko produktų skaniai rytdienos vakarienei :)

 

Taip ir praėjo diena. Visi atskirai slėpėsi nuo vėjo namukuose. Vakarienės ruošti lauke neišėjo, tad Jolanta šeimininkavo savo namelio virtuvėje, o po to visi su dubenėliais keliavo pas ją į namuką prisipildyti skaniųjų „Jolkos barščių“. Vakarieniavome grupelėmis, kas po kiek tilpo į namelius. Vakaras prasitęsė susėdus prie stalo žaidimų :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: