• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 31 diena, Liepoja, 10 stotelė

Vakar turėjome labai intensyvią dieną. Kai papusryčiavome, jau buvo gerokai po vidudienio. Tuomet kaituotojai pradėjo ruoštis prie jūros, Deimantė su Dovile išvyko į Liepoją, Laura su Lauryna toliau montavo filmukus, o kiti sėdo prie savų darbų. Netrukus atvyko VI ekipažas – Jelena, Ženia ir vaikai.

Deimantė su Dovile išvykusios į Liepoją ieškojo apartamentų atvykstantiems svečiams.  Rado kelis patrauklius variantus! Tad jei planuojate pas mus atvykti, susisiekite su Deimante (8 609 23927) ir ji jums padės, kuo galės :)

Merginos iššniukštinėjo visą Liepoją, apžiūrėjo lankytinas vietas, surinko informaciją apie miesto istoriją, kultūrą. Miesto centre pažintinis takas vedė muzikos garsais: objektai žemėlapyje buvo pažymėti natų pavadinimais, o nuo tako nenuklysti padėjo natomis paženklintos plytelės :)

Akimirkos iš Liepojos:

 

Tuo tarpu kaituotojai po dienos džiaugėsi, kad vėjas buvo lygesnis ir pavyko gerai pasigalynėti su juo. Ženia jau ne pirmą kartą kaitavo su nuotykiais, bet viskas baigėsi gerai :) Vandens motociklininkas sugrąžino Ženiai lentą iš jūros :)

Vakare, saulei leidžiantis į Liepojos kaitavimo spotą atvyko kupinas vyrų autobusiukas: Mokytojas, Andrius, mūsų naujasis draugas latvis Andris, Edvinas ir Mykolas. Prie jų prisijungė Deimantė ir Dovilė. Pūtė lengvas vėjas. Naujokai išsipakavo ir pripūtė kaitus, pasiruošė mokytis, tačiau vėjas niekadėjas :) ėmė protarpiais dingti, kaitas kristi. Tada Mokytojas aitvarą perkabino labiau patyrusiai mokinei Deimantei ir mokino ją vėją gaudyti nepalankiomis sąlygomis. Tuo tarpu visi kiti išklausė pradedančiojo informaciją apie kaitą, jo konstrukciją, stropus, vėją, jo kryptis ir t.t.

 

Palydėję saulę grįžome į stovyklą, kur mus pasitiko šilta, soti ir labai skani sriuba :)

Šiandien mus pasitiko vėsi ir vėjuota diena. Patys drąsiausi pakėlę aitvarus išėjo į jūrą, o visi kiti sulindę namukuose geria arbatą, dirba darbus prie kompiuterio ekranų, šnekučiuojasi. Šiandien trumpam atsisveikinome su VII ekipažu, kuris išvyko į Vilnių dirbti savo planinių darbų, bei taip pat išlydėjome vieną iš pirmųjų mūsų ilgalaikių svečių  – Daivą. Lauksime jūsų sugrįžtant! :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: