• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 32 diena, Liepoja, 10 stotelė

Mūsų naujausias filmukas :)

Šiandien rytas prasidėjo naujos didžiulės keptuvės išbandymo projektu. Bandymas pavyko! Blynai iškepė ir stovyklautojai mėgavosi saldžiais pusryčiais :)

 

Iš karto po pusryčių, išlydėjome mūsų VI namuko ekipažą.  Jevgenijus išvažiavo ruoštis išorinio pasaulio darbams, o Jelena, kaip pavyzdinga žmona, išvyko išlydėti savo vyrą į tolimą darbinę kelionę.  Labai labai lauksime jūsų visų sugrįžtant! :)

 

Pusryčiaujant ant mūsų nosių pradėjo kristi nedideli lietaus lašai. Prie stalo juokavome, kad Dievas turbūt skaito liūdną romaną ir pradeda verkti. Kadangi lietus po truputuką stiprėjo, nusprendėme, kad romano siužetas yra tikrai dramatiškas :)

Iš dangaus krentančios ašaros paskatino mus visus suskubti ir perkabinti stogą virš valgomojo. Tad visi draugiškai čiupome virves ir įtempėme stogą :) Dabar stovykloje  likome lygiai aštuoniese – pilna oktava! :)

 

Dienos metu visi užsiėmę savais darbais: Laura su Lauryna montuoja filmukus, Mokytojas su Lada ir Tania išvažiavo į Depo, Edvinas išlekė į mokesčių inspekciją, Jolanta kuičiasi po namus, o Deimantė sėdi prie kompiuterio ir rašo jums :)

Ryt planuojame kelti sparnus ir vykti į Budraičius. Juk vasaros seminaras nenumaldomai artėja! Iki greito susitikimo! :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: