• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Verslo erdvė: Animatorė Rūta

 

Sveiki draugai.

Esu Rūta. Dirbu laisvalaikio animatore, organizuoju įvairius renginius vaikams .

Paaiškinsiu , kas tai yra: animatorius (lot.anima- siela,dvasia,kvėpavimas; animatio-atgaivinimo aktas, gyvenimo suteikimas).

Užaugau su teatru, mane supo kūrybiški žmonės: aktoriai, režisieriai, šokėjai. Baigusi mokyklą svajojau studijuoti režisūrą arba aktorinį, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių tai liko tik svajone…

Po ilgų klajonių savojo kelio paieškose, pradėjau talkinti vienoje renginių organizavimo kompanijoje. Mano darbas buvo susijęs su vadyba – komunikuoti su klientais , reklamuoti renginius. Vieną dieną studentas – animatorius negalėjo atvykti į savo pasirodymą, ir, netikėtai  man, teko jį pakeisti!.. Po pirmo sėkmingo pasirodymo sekė antras, trečias ir.., tai tebesitęsia iki šiol. Žodžiu,  mano svajonė – vaidinti ir režisuoti,  išsipildė štai tokiu būdu: „įsisukau“ į animatoriaus darbą! Pradėjau pati kurti personažus, scenarijus, režisuoti…

Taip gimė įvairūs personažai: Trolytė Popytė, Laimės ir Meilės nešiotoja, ryškus nuotaikingas personažas – mažasis Ponis Vaivorykštė, Piratė, nuvedanti vaikus į jūros gelmių pasaulį… Pelenė, Undinė, Miško Fėja, Pelytė Minė, Ateities Angelas ir daug kitų personažų.

Esu laiminga galėdama suteikti vaikams daug džiaugsmo, gerų emocijų, įspūdžių, meilės. Na, o šiltų apkabinimų, turbūt, niekada nebūna per daug?

Atvykstu pas vaikus su muzika, jau rolėje. Mano didžiausia užduotis – padovanoti jiems įspūdį, atpalaiduoti juos, pasakyti gražų žodį… Kartais matau užsidariusius savyje vaikučius, sergančius, prie kurių ypač norisi prieiti, apkabinti, suteikti jiems nors lašelį šilumos, pasakos stebuklo…Ir labai dažnai tai pavyksta, tada į širdį ateina laimė ir tikėjimas tuo ką darai. Na, o jeigu nutinka taip, kad kažkam kyla įtarimų dėl mano personažo, tuomet keliu sau uždavinį kitam kartui –  įdėti dar daugiau pastangų pasiruošimui.

Lankausi ir vaikų namuose, ir vaikų ligoninėse, ir socialinių paslaugų centruose…

Pastebėjau, kad nuoširdžiausi vaikai yra su negalia. Matau smalsias ir spindinčias jų akis, begalinį norą džiaugtis šiuo pasauliu, šokti ir dainuoti. O kartais būna sunku… Tai išgyvenau, kai pirmą kartą lankiausi pas vėžiu sergančius vaikučius. Supratau, kad personažas – herojus privalo būti pats stiprus ir turi žinoti, ką pasakyti sergančiam vaikui, kad jį įkvėptų, suteiktų vidinės stiprybės kovoje su liga, nors kiek džiaugsmo. Kartais atrodydavo, jog  plyš širdis. Bet juk viskas Dievo valioje…

Keliaudama šią prasmingą kelionę sutikau labai daug gerų žmonių, atsirado daugiau savanorių, kurie noriai prisideda prie šios veiklos. Džiaugiuosi žmonių geranoriškumu, bendruomeniškumu.

Šioje veikloje aš atradau save, ir supratau , kaip gera yra dalintis tuo ką turi .

 

                        Ryškus, nuotaikingas personažas jūsų šventei!

Daugiau apie tai galima pamatyti čia:

https://www.facebook.com/pasakabe/

„VERSLO ERDVĖ“ – tai vieta RJM mokiniams pristatyti savo veiklą, produktus, paslaugas ar gebėjimą kažką daryti. Tai vieta atrasti veiklos partnerius ir sėkmingai bendradarbiauti.
Jeigu jau turi savo veiklą ar dar tik ieškai kur save realizuoti,
junkis prie „VERSLO ERDVĖS“ ir būk žinomas!!!
Gal kaip tik dabar tas laikas, kai pasauliui esi labai reikalingas!

Dėl išsamesnės informacijos:
rašykite Elenai, el.pašto adresu: verslas@lev.lt, arba skambinkite tel.: 8 614 93079