• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Verslo erdvė: Astrovita

Jelena Vodolejkina :

” Po kelerių praleistų Mokykloje metų aš užsinorėjau padaryti kažką dėl kitų žmonių. Iš pradžių pradėjau graviruoti RJM jantrą ant pusbrangių akmenų, darydama pakabukus, žiedelius, piramides ir kt. O po Mokytojo Levo Bechako astrologinių paskaitų man atėjo įkvėpimas sukurti kažką visiškai naujo, jungiančio savyje gautas dvasinėje mokykloje žinias ir patirtį,  kad einant vystymosi keliu, tai būtų naudinga kaip pradedančiajam, taip ir patyrusiam astrologinių ir kitų praktikų “vartotojui”. Taip gimė ASTROVITA. Iš pradžių šio kūrinio pavadinimas  buvo truputį kitoks, bet Mokytojo dėka, jis vadinasi būtent taip.

Kiekvienas, nors truputį suprantantis astrologijoje, sudaręs savo natalinę diagramą bet kuriame astrologiniame internetiniame puslapyje, gali iš įvairių medžiagų pats suverti savo astrovitą. Aš nedarau iš to jokios paslapties ir pateikiu visus skaičiavimus. Mano tikslas – ne užsidirbti, o dovanoti žmonėms prasmingą džiaugsmą, sudominti juos kažkuo didesniu, skleisti mūsų Mokyklos šviesą ir žinią apie dvasinį Mokytoją Levą Bechaką… Nežinau, ar man sekasi, bet aš mokausi…  ” 

 

Kas tai?

Astrovita (astro (graik.-žvaigždė) + vita (lot.-gyvenimas)) sukurta džapamalos (rožančius, naudojamas įvairiose induizmo praktikose) pagrindu, pritaikant astrologijos, numerologijos, psichologijos, litoterapijos (mokslas apie gydomąsias ir magiškąsias akmenų savybes) principus. Šiuo metu – tai pirmas ir vienintelis šių mokslų sintezės materializuotas daiktas.
Astrovita – astrologinis rožančius iš 108 (+1) karoliukų, ant kurių atvaizduotas Jūsų natalinis žemėlapis (personalinis horoskopas, sudarytas remiantis žmogaus gimimo momentu). 12 zodiakо kanalų ir 7 planetos (+ pagal pageidavimą: aukščiausios planetos, mėnulio mazgai, juodasis, baltasis mėnulis, būstai) simbolizuojami karoliukais (su planetos simboliais), kurių kiekvienas sudaro 3,3° zodiako rato.
Kūrimo proceso metu astrovita pereina per 7 planetų lygius (nuo Saulės iki Saturno), tokiu būdu ji įgauna visas būdingas gyvajam organizmui savybes: fizinį, eterinį, astralinį, mentalinį, kauzalinį, budhialinį ir atmaninį sluoksnį. Be to, kaip ir žmogui, galima apsiriboti tik pirmais trimis sluoksniais, o likę priklauso tik nuo pačio žmogaus – kiek jis pats į tai įdeda  prasmės, vertės ir reikšmės.

Kam naudojama?

1. Tradiciškai rožančius skirtas kartojamų mantrų/ maldų skaičiavimui. Be to, medituojant jis įjungia lietimo pojūčius (karoliukų, simbolizuojančių planetas, paviršius skiriasi) ir/arba regos pojūtį (kanalai ir planetos gali būti skirtingų spalvų).
2. Rožančius padeda nuraminti protą. Tokiu būdu, medituojant padidėja koncentracija. Liečiant pirštais karoliukus, galima spontaniškai pradėti medituoti, tada verta atkreipti dėmesį, kuriame kanale arba ties kuria planeta Jūs “užsikabinote”.
3. Mūsų Mokykloje visokeriopai lavinamas protas, o skaičiavimas apskritai (tame tarpe ir karoliukų) įjungia mūsų intelektą.
4.  Astrovita gali tapti  vaizdine mokymosi priemone studijuojant astrologiją mūsų Mokykloje.
5. Ji taip pat gali nukreipti gilesnio supratimo link apie planetų mechanizmų įtaką Jums asmeniškai.
6. Galbūt Jūs sudomins sinastrija (dviejų objektų dermės horoskopas). Tam tereikia sudėti kartu dvi astrovitas.
7. Taikomi litoterapijos (mokslas apie akmenis) metodai. Individualiai Jums renkama medžiaga. Planetos ir kanalai astrovitoje simbolizuojamos natūraliais akmenimis, mineralais, natūraliu medžiu, kauliukais, vaisiais: sandalas, pušis, rudrakša, kokosas, tagua, bodchi medžio kauliukai, taip pat naudojami swarowski kristalai, Venecijos ir boheminis stiklas, maistinis silikonas, tinkantis kūdikiams ir kt.
8. Bendroje meditacijoje renkant astrovitos pagrindą, medžiagą, atspalvius, karoliukų formą bei dydį, vyksta gili savianalizė. Jūsų išrinktas karoliukas neša planetos, kurią jis simbolizuoja, energiją. Kodėl Jūs išsirinkote būtent tai? Ir kaip visos planetos įsipaišo į bendrą vaizdą? Ar viskas atrodo harmoningai? (Jeigu reikia, aš Jums padėsiu).
9. Jau paruoštą astrovitą visada galima pakeisti, juk ir Jūs nestovite vietoje. Tai gali tapti magišku ritualu, atspindinčiu Jūsų savybių pasikeitimą.
10. Pats astrovitos kūrimo procesas – tai misterija. Ji gali tapti Jūsų talismanu, juk įdėta tiek minčių, simbolikos ir energijos. Ant 1-o arba 109-o (priklausomai nuo astrovitos formos) karoliuko išgraviruota RJM jantra, kuri neša mūsų Mokyklos šviesą.
11. Kam kreiptis į būrėjas ir ekstrasensus? Astrovita gali tarnauti Jums kaip tarpininkas tarp Jūsų ir Jūsų asmeninio Dievo/ Angelo. Išmokite skaityti/ girdėti atsakymus ir klausinėkite.
12. Galų gale, astrovitą galima nešioti kaip ekskliuzyvinį papuošalą (kaip apyrankę, karolius ar ką kita), kurio reikšmė žinoma tik jums. Galite būti ramūs, astrovita, kaip ir Jūs, nepakartojama.

 

 

Kur ieškoti?

Informacijos apie astrovitą bei RJM Mokytojo paskaitų apie astrologiją (ir ne tik) ieškokite internetiniame puslapyje www.lev.lt

Mob. +37065796602 –Jelena. el.paštas: jelena.balt@gmail.com

 

Kaip gauti?

1. Užpildote užsakymo kortelę, nurodant savo duomenis ir pageidavimus.
2. Aš apskaičiuoju 7-ių planetų (ir kt.) padėtis jūsų nataliniame žemėlapyje. Kai astrovita bus suverta, aš paaiškinsiu Jums, kaip teisingai ją skaityti.
3. Jūs gaunate astrovitą kitame seminare, prieš tai suderinus galutinį variantą. Kartais tenka laukti ir ilgiau, nes aš veriu ne mechaniškai, o medituodama į žmogų. Dažnai man ateina įkvėpimas ir aiški mintis kam konkrečiai, kada ir iš ko aš turiu suverti astrovitą. Jei  pasiseks, Jūs galite gauti rožančių ir tą pačią dieną  :)

Kiek kainuoja?

Kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir 1/109-o karoliuko su graviruota jantra.
RJM mokiniams – nuo 45 eurų, ne RJM mokiniams – nuo 55 eurų.

Dalis pajamų skiriama RJM.

 

© 2016 Jelena Vodolejkina Astrovita. Visos teisės saugomos.

 

„VERSLO ERDVĖ“- tai vieta RJM mokiniams pristatyti savo veiklą, produktus, paslaugas ar gebėjimą kažką daryti.

Jeigu jau turi savo veiklą ar dar tik ieškai, kur save realizuoti, junkis prie ‚VERSLO ERDVĖS“, ir būk žinomas!!!

Gal kaip tik dabar tas laikas, kai pasauliui esi labai reikalingas.

Dėl išsamesnės informacijos rašykite Elenai,

el.pašto adresu: verslas@lev.lt arba skambinkite tel.nr.:8 614 93079