• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Verslo erdvė: Daivos kaimo turizmo veikla

 

Sveiki. Esu Daiva.

Užsiimu kaimo turizmo veikla. Viskas prasidėjo tėvams paveldėjus didelę, 5 hektarų ploto, apleistą sodybą. Visa šeima pradėjome  ją tvarkyti. Po kiek laiko supratome, kad ji mums per didelė gyventi. Kilo idėja,  čia įkurti kaimo turizmo sodybą. Taip, 2006-aisiais metais tapome vieni iš pirmųjų, užsiimantys tokia veikla, Lietuvoje.

Aš visada svajojau, apie tokią kaimo turizmo sodybą, kuri būtų skirta daugiau ramiam poilsiui. Kad čia, erdviame gamtos prieglobstyje, žmogus galėtų ramiai atsikvėpti, pailsėti nuo miesto tempo ir šurmulio…

Bet  žmonėms tuo metu nelabai rūpėjo poilsis kaime. Ir šio verslo pradžia mums nebuvo lengva. Teko vis taikytis prie žmonių poreikių. Taip pamažu atsirado pirtis, lauko baseinas, kubilas…Daugelį metų sodybą nuomojau pokyliams, stovykloms, įvairiems vakarėliams.

Prieš kelis metus mus aplankė „Camino Lituano“  kelio iniciatorių grupė. Jie ruošėsi atidaryti  piligriminį kelią, kuris kaip tik eina pro mus. O mums pasiūlė savo sodyboje poilsiui ir nakvynei priimti šiuo keliu keliaujančius piligrimus. Pasiūlymas buvo labai netikėtas, bet geriau pasvarsčius, sutikome.

O šiandieną galiu pripažinti,  kad tai ir buvo mano svajonės išsipildymo pradžia.

Dabar,  turbūt jau daugelis  žinote, kad per Lietuvą driekiasi  „Camino Lituano“ piligriminis kelias, kuris prasideda Žagarėje.  Na, o mūsų sodyba „Namukas“ – pirmoji nakvynės vieta tame kelyje.

 

Pas mus dabar apsistoja labai įvairūs žmonės: keliautojai, svajotojai, nuotykių ieškotojai… Visi  tokie skirtingi ir tokie įdomūs. Čia tvyro ramybė. O brandus sodas, seni ąžuolai, gluosniai, guobos kuria saugumo ir jaukumo pojūtį.

Nebėra sodyboje trankios muzikos ir neblaivių žmonių.

Tad iš savo patirties galiu pasakyti:

-Svajokite, svajonės pildosi !

                                       

                                          Kviečiu visus apsilankyti!

 

Mus rasite:

Tvenkinio g. 3, Buivydžiai, Joniškio raj.

Kontaktinė informacija:

Tel.: 8 610 84683

El. paštas: kairdaiva@gmail.com

https://www.facebook.com/Kaimo-turizmo-sodyba-Namukas

 

 

„VERSLO ERDVĖ“ –  tai vieta RJM mokiniams pristatyti savo veiklą, produktus,  paslaugas ar gabumą kažką daryti. Tai vieta atrasti veiklos partnerius ir sėkmingai bendradarbiauti.

Jeigu jau turi savo veiklą ar dar tik ieškai kur save realizuoti, junkis prie „VERSLO ERDVĖS“ ir būk žinomas! Gal kaip tik dabar tas laikas, kai pasauliui esi labai reikalingas!

Dėl išsamesnės informacijos rašykite arba skambinkite Elenai.

El.paštas: verslas@lev.lt

Tel.: +370 614 93079