• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Verslo erdvė: “Happy Me” įkūrėja Kristina

Kristina Rimšienė: Kurti vaikams iš meilės ir su polėkiu!

Kiek save pamenu, visada svajojau būti nepriklausoma ir daryti tai, kas man teiktų laimę ir malonumą. Turėjau tikslą – rasti savo kelią. Įvairios studijos, darbas siuvykloje, asmenybės augimas RJM-e, aktyvus laisvalaikis… Kiekviena ši veikla padėjo pažinti ir atrasti save.

 

Su vaikų gimimu atėjo naujos idėjos. Tad jų įkvėpta ir turėdama didžiulį šeimos palaikymą, 2015 m. įkūriau prekinį ženklą Happy Me. Tai – rankų darbo laisvalaikio drabužiai ir aksesuarai vaikams. Mano kuriami drabužiai pasižymi ne tik aukšta audinių kokybe, bet ir žaismingumu, patogumu ir praktiškumu.

 

Viskas prasidėjo nuo mini aprangos kolekcijų mažiesiems. Vėliau sukauptos žinios ir įgūdžiai, nuolatinis tobulėjimas bei augantis poreikis iškėlė naujus tikslus.

2017 m. atvėriau Happy Me aprangos namų duris. Vaikiškų laisvalaikio drabužių siuvimas išliko pagrindine mūsų veiklos sritimi, tačiau šiandieną jau siūlome jiems ir šventinę aprangą. Siūname pagal užsakymus. Pradėjome siūti rūbus moterims, mėgstančioms žaismingai paderinti savo ir vaikų drabužius, ar tiesiog gražiai pasipuošti.

 

Su mano verslo istorija dar galima susipažinti  žurnale”Lietuvė”, skiltis /Kūrėjų valanda/,psl.78-79  Žurnalas Lietuvė Nr7

 

Gavau pasiūlymą siūti RJM marškinėlius. Dėkinga esu RJM už galimybę tobulėti, įgyvendinti naujas idėjas. Šiuo metu siūname ne tik marškinėlius, bet ir tunikas, tampres, džemperius. Visus gaminius galima užsisakyti iš anksto. Esu lanksti, todėl galiu pakoreguoti gaminius pagal jūsų poreikį.

 

Įsigydami marškinėlius ar bet kurį kitą RJM mokyklai kurtą mano gaminį, remiate mūsų mokyklą – 50% nuo gauto pelno skiriama RJM.

Mano gaminius galite įsigyti: www.happyme.lt

Facebook: www.facebook.com/happymekids

Instagram: www.instagram.com/happymekids

Happy Me aprangos namai, Aušros al. 82, Šiauliuose

 

Mane įkvepia naujovės, siekis tobulėti, todėl retai kada atsisakau naujų projektų. Jei ir jums kilo idėjų – kreipkitės. Galiu patarti ar padėti įgyvendinti jūsų idėją.

Su meile, Kristina ❤️

Tel.: +370 676 98986

El.paštas: krimsiene@gmail.com

„VERSLO ERDVĖ“ –  tai vieta RJM mokiniams pristatyti savo veiklą, produktus,  paslaugas ar gabumą kažką daryti. Tai vieta atrasti veiklos partnerius ir sėkmingai bendradarbiauti.

Jeigu jau turi savo veiklą ar dar tik ieškai kur save realizuoti, junkis prie „VERSLO ERDVĖS“ ir būk žinomas! Gal kaip tik dabar tas laikas, kai pasauliui esi labai reikalingas!

Dėl išsamesnės informacijos rašykite arba skambinkite Elenai.

El.paštas: verslas@lev.lt

Tel.: +370 614 93079