• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

VIBER grupės bendravimo taisyklės

Tikriausiai vakar daugelis buvote pakviesti į VIBER platformoje sukurtą grupę ” raZOOMni broliai”. Gal nesupratote jos reikalingumo, kai kurie Jūsų net atsijungė nuo jos. Tad šiandien ir VIBER grupėje ir čia, mokyklos erdvėje, skelbiame grupės bendravimo taisykles. Gerbkime vieni kitus ir laikykimės šių taisyklių atsakingai. Tad prijunkime prie grupės tuos, kas dar ten nepateko, ar kam ten įdomu ir mėgaukimės karantinu :)

Mokytojo žinutės vertimas (ačiū kantriausiems -Jelenai, Jūratei, Kristinai, padarius tai naktį) :

Labas rytas visiems “raZOOMniems” žmonėms. Dabar, kai pirmoji “fludo” ir šiukšlių banga pradėjo mažėti, o antroji, tikriausiai dėl labai ankstyvo ryto (vyturiams), dar neprasidėjo, norėtųsi sukurti keletą naudingų mūsų būsimam bendram gyvenimui užrašų.

Pirmiausia, turiu paaiškinti kam gi šita grupė buvo sukurta.

Šiek tiek priešistorės… Šiomis dienomis kai kurie labai geri žmonės sukūrė nuostabią ir unikalią galimybę visiems RJM chamiakams mokiniams virtualiai susitikinėti naudojant patogią ir paprastą programą-platformą ZOOM. Vakar, 2020 metų kovo 20 dieną 20 valandą vietos laiku, įvyko pirmasis susitikimas, nudžiuginęs visus jo dalyvius. Susitikome, vienas kitą pamatėme, be galo apsidžiaugėme, pabendravome, pakalbėjome apie viską ir apie nieką ir priėjome prie pačios svarbiausios išvados, kurią galima apibūdinti viena fraze: „Taip, mums to reikia!”

Ir fantazuojant tema „O kam mums to reikia?“, pasiūlėme daug įvairių minčių ir realių idėjų. Štai trumpas jų sąrašas:
Mums to reikia tam,
kad užuot sėdėję karantine, skaitydami blogas naujienas ir apokaliptines įvairių Nostradamusų pranašystes,
-būtų galima, pagaliau, gerai įsikirsti mokyklinę astrologiją…
-dar galime kartu daryti asanas,
– tuo pačiu pranajamas -?
– ir visiškai laisvai – bendras meditacijas,
– ir, galų gale, paprasčiausiai pabūti šalia Mokytojo…

Tuomet iškilo klausimas dėl kalbos per bendras konferencijas. Ir kai kurie mieli, geri ir protingi žmonės pažadėjo pagalvoti ir paieškoti būdų, kaip mums visiems būtų patogiau bendrauti dvejomis kalbomis tuo pačiu metu.

Ir štai, vėl grįžtant prie klausimo „kam gi reikalinga ši grupė?“ .
-Pirmiausia tam, kad čia surinktume visus, kam įdomūs ir reikalingi tokie susitikimai, iš Lietuvos ir užsienio, visus į vieną pintinę, be rizikos užsikrėsti liūdėsiu.
-Antra, mūsų būsimų susitikimų techniniam patogumui ir informatyviam palaikymui.
– Ir tikrai ne tam, kad vienas kitą audringai sveikintume, skųstumės, kad trūksta tualetinio popieriaus arba siuntinėtume senus anekdotus, užsilikusius nuo 1989 metų (naujausi anekdotai, beje, taip pat nesveikintini).

Tad, atsižvelgiant į iškeltus tikslus ir užduotis, keletas paprastų taisyklių (visai kaip Jogoj):
– Jama (ko negalima): bendrauti grubiai, fludinti, kvailioti, įžeidinėti, įsižeidinėti, vartoti be saiko, įeinant – sveikintis, išeinant – atsisveikinti, sveikinti Gimtadienio proga ir be progos, reikšti pretenzijas ir kritikuoti gerus, šaunius, protingus žmones, kurie, iš neturėjimo ką veikti ir, nepaisant savo užimtumo, stengiasi mūsų ir savo gyvenimus padaryti šviesesnius, įdomesnius, įvairesnius ir prasmingesnius.
– Nijama (kas galima ir pageidautina): pakviesti į grupę teisingus žmones, kurie čia dar nepakliuvo, siūlyti įdomias temas konferenciniams susitikimams, siūlyti savo idėjas, pateikti savo norą ir galimybes kažką online režime mums visiems vesti (Jogą, karate treniruotes, dainavimo, piešimo, siuvimo, suši gamybos, origami lankstymo užsiėmimus ir panašiai)…
– Asana (kaip sėdėti): patogiai
– Pranajama (kaip kvėpuoti): tyliai, ramiai, jei kosėti, tai į alkūnės sulenkimą.

Naudingą informaciją – kada ir kokia tema vyks kitas susitikimas, kur galima perklausyti jau įvykusių pokalbių įrašus, kaip prisijungti, kaip kviesti svečius ir įvairius kitus naudingus pranešimus, esant reikalui ir būtinybei, skelbsime čia, šioje grupėje.

Žodžiu taip, jei trumpai … Prisijungiant naujiems dalyviams, leidžiama šį tekstą laikas nuo laiko „kopipeistinti“, atleisk, Viešpatie!, tai nesiskaitys spamu ar fludu.