• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujausios paskaitos

2019.02.21
Seminaras
Nuolankumas, priėmimas ir simpatija.О смирении, принятии и симпатии
2019.02.19
Seminaras
Прошлое оставляйте в прошлом
2019.02.18
Seminaras
О влиянии предoпределения и собственного решения на судьбу

Tvarkaraštis

Facebook/Respublikinė Jogos Mokykla      Youtube/Respublikinė Jogos Mokykla

Kas mes?

RESPUBLIKINĖ JOGOS MOKYKLA

Jantra-faviconKiekviena jogos mokykla – tai savitas, kažkuo ypatingas savęs ir pasaulio pažinimo, savirealizacijos kelias. Ir tik pats žmogus gali nuspręsti, kuriuo keliu jam norisi eiti, kur jam įdomu, gera ir malonu. Jei norite rasti bendraminčių, draugų, smagiai ir prasmingai praleisti laiką ar Jus tiesiog veda smalsumas, užsukite pas mus. Laukiame kiekvieno nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar religinių įsitikinimų.

 
jogos-mokykla„Kelias gali būti greitas…
Kelias gali būti ilgas…
Bet kiekvienas Kelias
prasideda nuo pirmo žingsnio.
Kelią įveiks einantis „

Mokyklos Mokytojas Lev Bechakas, gyvenantis Lietuvoje, Rytų mokymą puikiai adaptavo mūsų, vakariečių mentalitetui ir poreikiams. Mokykloje atliekamos Jogos praktikos bei įvairūs psichotreningai padės išlavinti kūną, išvaduoti jį nuo negalių ir ligų, išmokys kontroliuoti emocijas ir mintis, nukreipti protą norima linkme, išlavins vaizduotę bei kūrybinį mąstymą. Tarpusavio sąveikos praktikos padės pažinti save, mus supančius žmones, be konfliktų, harmoningai su jais bendrauti. Galbūt čia Jūs rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus, rasite asmeninių  problemų sprendimus bei saviraiškos būdus.


Respublikinė Jogos Mokykla veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose  ir Izraelyje: Rišon Lezione bei Haifoje.

Respublikinė jogos mokykla yra dvasinio tobulėjimo mokykla, skatinanti žmogaus asmeninį tobulėjimą, loginio ir kūrybinio proto lavinimą, emocinio intelekto lavinimą ir fizinio kūno tobulinimą. Ši mokykla jums siūlo jogą ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, senjorams. Įvairaus pobūdžio kursus: ekspert-operatorinis kursas, svorio sureguliavimo ir sveikatingumo kursas, astrologijos kursas, kuriuos veda Mokytojas.

Respublikinėje mokykloje jūsų laukia:

  • 20 metų jogos praktikų patirtis,
  • profesionalus instruktorių darbas,
  • jogos asanų technika,
  • pozityvus mąstymas ir meditacija,
  • kvėpavimo pratimų reikšmė,
  • loginio ir kūrybinio potencialo lavinimas.

Gali vaidinti gyvenimą pagal kitus ir gali gyventi savo gyvenimą. Ką renkiesi tu? Nori pokyčių? DALYVAUK / PAŽINK SAVE / NAUDOKIS SAVO ĮGIMTAIS TALENTAIS IR GEBĖJIMAIS.