• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Fotoalbumas: Vasaros seminaras’23 Lietuva

Šio seminaro pokalbių temos : mokslas ir tikėjimas, racionalus ir iracionalus protas, astrologija ir chemija, biblijinės istorijos ir šios dienos žmonių tarpusavio santykių analizė, šambala ir … neuronų tinklas, dendritai, aksonai, baltyminės pompos, molekulių sandara, magnio-kalio sąveika, oksitocino lygio poveikis organizmui ir t.t. Visa tai taip įdomu, gilu, sudėtinga ir atveria dar kitą požiūrio kampą į patį save, pasaulį, visatą, Dievą, ir visą egzistenciją.

Unikalios buvo ir Mokytojo vedamos aikštelių praktikos, kur gavome tokių pojūčių, patirčių, išgyvenimų ir supratimų, kurių  niekur kitur negausi ir nepatirsi.

 

Žinoma, kad visi norintys dalyvavome Oktavijos žaidimuose ir džiaugėmės pasiekimais! Dar neseniai atrodė, kad pasiekti 19-ą lygį yra nerealu, o šį seminarą net trys oktavos pasiekė 21-ąjį, o viena jų net 24-ąjį lygį ! Kaip malonu skinti pastangų vaisius!

Be pokalbių, aikštelių, latiachanų (šokio meditacijų),  dar lepinomės maudynėmis ežeruose, paplūdimio tinkliniu, badmintonu, meditacijomis, piešimo bei masažo pamokomis, bei vienas kito draugija. Išsiskyrėme jau laukdami kito susitikimo!