• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Šiauliuose – 1 diena

Pirmoji diena Šiauliuose – renkasi stropiausi mokiniai, rečiau apsilankantys, pasirodo nauji veidai, svečiai iš kitų miestų, vyksta paskutiniai pasiruošimo darbai, lengvas šurmulys ir erdvėje tvyrantis laukimo pojūtis… visa tai liudija, kad pradžia tai ypatingas momentas.

 

Pirmas nuskambėjęs klausimas, kaip jį Mokytojas apibūdino, buvo gana paprastas, apie aplinkoje pastebimų pasikartojančių skaičių reikšmę, bet atsakymo paprastu tikrai nepavadinsi – jis galiausiai išsirutuliojo iki to, kaip mes patys galime sau kurti sėkmę nešančius iracionalaus pasaulio objektus, suteikdami jiems savo prasmę.

Kita, labai įdomi paskaita išsivystė iš klausimo: O kas bus kai mes jau nebedarysime klaidų? Ir kam iš viso verta siekti nebeklysti ar mokytis? Tolimesnis klausimas buvo apie skirtumus tarp suplanuoto ir spontaniško veiksmo. Pasakodamas apie tai, Mokytojas galiausiai tuos du skirtingus poelgio būdus susiejo su mūsų praktikose taip vadinamais refleksiniais veiksmais, valdomais iš pasąmonės ir su sąmoningais, proto suplanuotais ir atliktais veiksmais.

Pirmoji kurso praktika, buvo panaši į jau darytą seminare – penkių komandų struktūra, simbolizuojanti penkis skirtingo sudėtingumo lygmenis, kurioje, pagal nustatytų taisyklių rinkinį, vyksta nuolatinis žaidėjų judėjimas tarp komandų.

Pakartodamas gana ilgą taisyklių sąrašą, šį kartą Mokytojas uždėjo akcentą komandos lyderio, vadovo funkcijai ir paminėjo, kad šiame kurse tam skirsime daugiau dėmesio. Įvykus klaidai, lyderio užduotis – išsiaiškinti klaidos priežastį, bus traktuojama ne kaip galimybė, o kaip jo pareiga. O likusių komandos narių siekiamybė praktikoje – leisti komandos draugui mokytis vadovauti ir tolerantiškai priimti jo sprendimus.

Šio vakaro užduotis buvo tik pradėti praktiką, tad startavom gana nuotaikingai, o protai, kaip vėliau Mokytojas pajuokavo, kad ir girgždėdami, bet po truputį pradėjo “suktis” :)

Dalinamės dar kelias vakaro įspūdžiais ir kviečiame jungtis !!!