• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.22
Seminaras
Ko siekti kamuoliukų praktikose
2022.07.22
Seminaras
Kamuoliukų žaidimo lygiai
2022.07.22
Seminaras
Kamuoliukų žaidimo praktinė nauda

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Kursas Šiauliuose – 5 diena

Jaunosios kartos pastebėjimai ir klausimas apie moksleivių aktyvumo sumažėjimą, tikriausia jau liudija, ne kartą Mokytojo išsakytas prognozes, apie šiuolaikinio žmogaus pasyvumo tendencijas. Pastaruoju metu vyksta spartus įvairių mūsų gyvenimo procesų persikėlimas į virtualią realybę, kuri išlaisvina mus nuo būtinybės pačiam aktyviai veikti. Deja, tai procesas, kurio mes negalime sustabdyti, bet kiekvienas individualiai turime galimybę pasirinkti – ar įsilieti į bendrą kolektyvinį srautą, ar vis tik bandyti būti aktyviais ir lavinti savo asmeninį protą.

Paskutinis vakaras Šiauliuose, be abejonės kalba apie tai, kad čia susirinko žmonės pasirinkę antrąjį, aktyvų gyvenimo būdą – ieškantys, mąstantys, pozityvūs, mokantys iškelti sau tikslus ir nestokojantys atkaklumo jų siekti.

Penktadienis išties tapo visos savaitės pasiekimų kulminacija – pagaliau “įsisuko” visas penkių oktavų sistemos mechanizmas – kaip niekad laisvai ir greitai vyko žmonių apsikeitimas tarp skirtingų lygių. Astrologiniu paaiškinimu tai reiškia, kad sistemoje susiformavo tiek kylantis, tiek ir besileidžiantis energetinis srautas.

Nėra galimybės išvardinti kiekvieno iš mūsų asmeninių pasiekimų, bet galime įvertinti bendrais rezultatais – antra ir penkta oktavos sugebėjo pereiti į aukštesnį lygį, o penktoji oktava užaugino net keturis avatarus ir su didžiuliu džiaugsmu išleido juos nešti žinias ir šviesą pasauliui. Žodžiais sunku nusakyti emocijas, tad gal fotografijos padės pasidalinti išgyventomis šventės ir laimės akimirkomis.

 

 

 

 

 

 

 

Mokytojas dėkojo visiems ir džiaugėsi, jog mes jau galime kurti: iš chaoso – tvarką, iš depresijos – laimę, iš paprasto – sudėtingą.
Tikrai nesinori skirstytis, sakė jis, bet galiu save paguosti tuo, kad pirmadienį 7 valandą vėl susitinkame Panevėžyje.