• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Budraičiai, Vasaros seminaras – paskutinė diena

Šiandien – paskutinę seminaro dieną, užveriame duris “iš dabarties į ateitį, gal tiksliau  – “iš ateities į dabartį”, ir leidžiame laikui toliau tekėti sau įprasta vaga.

Pradėdami vidinio pažinimo kelionę vasaros seminare visi kartu (ir kiekvienas atskirai) apsisprendėme siekti sau brangių dvasinių tikslų, paaukodami tam bent po vieną aistrą ar malonumą, kai kuriuos netgi įvardydami garsiai: knygų skaitymas, kavos gėrimas, saldumynai, rūkymas, naršymas internete. Suformuodami tuštumą skorpiono kanale (šis Zodiako ženklas atsakingas už aistrų, malonumų tenkinimą), sudarėme sąlygas rastis kylančiam energijos srautui. Asmeninė askezė, pastangos, pasak Mokytojo, nepriklausomai nuo pasiekto rezultato ateityje, formuoja teisingą energijos tekėjimo kryptį, sudaro prielaidas dvasiniam augimui.

Seminaro eigoje kalbantis apie askezės prasmę giliau, analizavome skorpioniškas aistras, be kurių negalėtume gyventi, bendrauti, organizuoti kitų žmonių veiklos, megzti kontaktų ir siekti savo tikslų su skirtingais asmenimis. Pasak Mokytojo, visos veiklos, kurias atliekame ar bent svajojame atlikti, turi teikti žmogui aistrą, kitaip bus beprasmės.

Vienos, kad ir labai malonios, aistros atsisakymas netrukdė “skorpioniškai” smagiai leisti laisvalaikį: ežerai ir maudynės, skanus maistas, lauko piknikai ir kepsniai, tinklinis ir pasivaikščiojimai. Šie paprasti gyvenimiški malonumai suteikė ne vieną laimingą valandą.

Tos patirtos laimės akimirkos – tarsi šviesos blyksniai, susiliejantys į laimės blyksnių juostą – šviesos kelią, kuomet kitų momentų pradedi nebepastebėti – rodos, tampi laimingu visada. Pasak Mokytojo, laimė – tai aukšto lygio produktas – “kristalas” ir tik pats žmogus “konstruktyvaus” proto pagalba geba kurti savo laimės akimirkas.

Visi kartu džiaugėmės naujai užgimstančiomis veiklomis seminare. Jas gali vesti kiekvienas, pareiškęs norą seminaro dalyvis. Tuo būdu pasidalinti tuo, ką su džiaugsmu daro pats gyvenime, bendrauti, patirti gyvą įspūdį.

Tai ir Larisos vedama “Sapnų tyrėjų” darbo grupė, kurioje galima pabandyti analizuoti ir suvokti, kokią žinią neša mums sapnai. Taip pat Daivos organizuoti socialiniai žaidimai, ugdantys tikslumą, greitą reakciją, įsiklausymą, darbą komandoje – savybes, reikalingas bet kurioje veikloje. Nauja besiformuojanti erdvė bendravimui, žaidimams, poilsiui – “KU” kavinė.

Visatoje tvarka egzistuoja visur. Tik ar mes galime ją įžvelgti ir tęsti kurdami toliau? – klausė Mokytojas. Net jei ir vienas žmogus imasi kurti struktūrą, o kiti prisijungia, iš to gimsta bendrystė, grožis ir džiaugsmas. Kai kada net savojo pašaukimo atradimas.

 

Šio seminaro kronikų rengimo komanda:

Tekstų autoriai: Edvinas, Daiva, Ingrida, Jolita, Jelena, Silvija

Pokalbių su Mokytoju įrašus rengė ir publikavo:  Kristina, RJM DJs

Fotografavo: Dovilė (ožiaragis), Dovilė (vandenis), Irena, Jelena, Sandra, Silvija

Video: Jelena

Vertė į rusų k.: Jelena, Tamara

Tekstų korektūra: Irena, Jelena

Koordinavo darbą: Silvija