• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Pavasario Seminaras – 2 diena, Budraičiai

 Velykos – RJM  Pavasario seminaro 2-oji  diena.

Visą antrąją 2019 RJM Pavasario seminaro dieną šventėme Velykas. Kaip ir pridera tokiai šventei, išvakarėse stropiai ruošėmės margindami kiaušinius, o naktį susirinkę salėje diskutavome ir mąstėme apie tai, ką kiekvienam iš mūsų reiškia Velykos ir jos simboliu tapęs margučių dažymas.

Štai vieni teigė, jog margučių dažymas jiems simbolizuoja gamtos atbudimą, kitiems tai išimtinai religinė šventė, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą, tretiems tai priežastis pabūti kartu su artimaisiais. Mokytojas išsakė savo interpretaciją, sulygindamas balto kiaušinio virsmą į spalvotą ir margą į gamtoje vykstantį spalvų pasikeitimą iš baltos sniego spalvos į įvairiaspalvį atbundančios gamtos peizažą.

 

Po diskusijos Mokytojas pasiūlė mokiniams sudalyvauti Velykų misterijoje ir suasmeninti šią naktį prasidedantį naują gamtos ciklą, apgalvojant ir garsiai išsakant, kokį konkretų tikslą kiekvienas norėtų pasiekti per šiuos gamtos metus (t.y. iki rudens pabaigos). Tiesa, ne kiekvienas iš seminaro dalyvių turėjo aiškų planą ir suformuluotą tikslą, kurį būtų galėjęs įvardinti prieš auditoriją. Tokių siekių, kaip „noriu tapti sėkmingas“ Mokytojas nepriėmė ir liepė konkretinti ir formuluoti aiškiai, nepaliekant mintyse vietos dviprasmybėms. Dauguma dalyvių sėkmingai pasinaudojo šiuo Mokytojo pasiūlymu ir po šokio meditacijos gavo jo palinkėjimą sėkmingam aiškių norų išsipildymui.

 

Vėliau sekė kitas darbas, kurio dalyviai pradžioje turėjo įsivaizduoti esą dar iš kiaušinio neišsiritę paukščiukai (ar kiti gyvūnėliai), o vėliau – naują gyvenimą pradedantys ir įvairias užduotis gaunantys užaugę paukščiai (ar kiti gyvūnai).

 

Taip RJM 2019 metų Pavasario seminare prabėgo Velykų naktis – kartu su bundančia gamta stengiantis pabudinti ir savo protą bei dvasią, idant būtų sėkmingai išsikelti ir pradėti siekti asmeniniai tikslai, reikalingi laimingam ir pilnaverčiam gyvenimui.

Išaušus rytui, kaip viena didelė šeima, susirinkome prie bendro šventinio stalo !!!

 

Teksto autorius:  Edvinas

Nuotraukos: Dovilė, Sandra