• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Proto Plazminis kursas Kaune – 2 diena

Antradienis. Penkiadienio kurso programoje – “matematika”.

Jau senieji išminčiai teigė, kad protui pavyksta pasiekti tobulumą tik tada, kai jam pavyksta naudotis matematika.

Kaip sakė Mokytojas teorinėje vakaro dalyje, kievienas naujas išmoktas dalykas – tai “mažas kauzalinis takelis”, vedantis į rimties (arba kitaip nulinį) tašką, kurį galime vadinti tikslo pasiekimu ar tiesiog sėkme.

Gyvenime tų takelių daugybė, lyg lotoso žiedlapių, ir judame mes jais karts nuo karto peršokdami nuo vieno ant kito. Svarbu, pastebėjo Mokytojas, perėjimą atlikti saugiai – nuliniame (rimties) taške, tuomet mūsų protas išliks sveikas ir vientisas, išvengs deformacijų.

Protas išsaugos atmintyje suformuotą sėkmės kristalą – t. y. modelį, veiksmų algoritmą, leisiantį pakartoti veiksmų seką naujam tikslui pasiekti.

2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4;
2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4=2×2=4.

Pavėlavusios atskuba “Svarstyklės” ir vakaro praktinė dalis prasideda: 3 oktavos po 8 žmones ir salės erdvė padalinama į tris beveik lygias dalis.

Tikslumas tik matematikoje n’-asis skaičiaus po kablelio, tikrovėje gi, veikiau papildoma ašis koordinačių sistemoje. Diskretinis skaičius – vienas.

Apšilimas. Vėl ir vėl kartojame pirmąją kurso dieną pradėtą veiksmų seką, bandome žodžiais suformuluoti sėkmės algoritmą. Tai iš tiesų pavyksta ne iš karto. Bet be šio žingsnio tikėtis sėkmingo užduoties įvykdymo, pasak Mokytojo, neįmanoma.

Įvedami klaidos kamuoliukai, kurie komandai (visoms trims oktavoms vienu metu) pasiekus tikslą, virsta sėkmės prizu – dovanojama teisė 1 kartą suklysti.

Įspūdžiais pasidalijo Ingrida