• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens seminaras – 3 diena

Trečioji diena prasidėjo nuotaikingai. Mokytojas ėmė ieškoti naujos frazės proceso pradžiai. Liūto pasiūlytoji – “labas vakaras, mielieji”, skambėjo gan neįprastai iš Mokytojo lūpų. Tačiau ištartoji – “gal turit kokių klausimų?”, jaukiai atvėrė erdvę išgirsti apie 28 manipuliacijų rūšis skirstant jas pagal planetas į sąmoningas ir nesąmoningas, teigiamas ir neigiamas. Toliau sužinojome, jog sąrašas dar prasiplečia, jeigu “uždedam” žemės, vandens, ugnies ir oro elementų akcentus. Taip sukurtas pasaulis. Kaip kūrybiškai jį keisti? Kaip paskatinti tai, kas vyksta? Kaip kurti ir naudoti patirties kristalus? Ir štai – jums įrankis – manipuliacija.
Tikslo siekimas. Planavimas. Veikimas. Patirčių kaupimas.
Kaip žmogui – sumai įvairių funkcijų – gauti daugiau laiko?

Kaip vyksta vystymasis? Kokia konfliktų prasmė? Pasaulio pasireiškimas yra impulsų, tekančių erdvėje, harmonizacija. Tarp harmoningų procesų yra perėjimai. Vienų dažnių bangos sąveikaudomis su kitomis, sukuria naujų dažnių bangas. Diapazoną galime plėsti. Taip vyksta evoliucija. Senų formų sugriovimas sąlygoja naujų sukūrimą.

Struktūrinių aikštelių veiksmas vyksta kauzaliniame lygmenyje. Struktūrinių ekspertų kuriamų procesų laike sujungimas su kitomis veiksmų schemomis leidžia kurti naujas projekcijas. Mokykla vystosi šia linkme: seminarų laikotarpiu statomos plazminės ir struktūrinės aikštelės, o vasarą – tiesiamas “Svajonių kelias”. Ieškojome ir bandėme išryškinti šio projekto tikslus, priemones ir to kylančius moralinius principus. Kalbėjome apie moralės kilmę. Žiūrėjome filmuką pristatantį šiame projekte besivystančias veiklas. Šiandien dirbome su cikloidais, veikiančiais mūsų gyvenime.

Veiksmas seminare vystosi. Kviečiamos pradėti veikti iniciatyvos. Bus įdomu! ;)

 

Tekstą rengė / Daiva
Nuotraukos / Irena, Jolka, Gabrielė