• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens seminaras – 4 diena

Ši diena prasidėjo nuo įvairių veiklų:
– visus džiugino dviejų ekspertų vedama mankšta,
– garso meditacija,
– ritminė praktika,
– pamėgtoji “Mafija” ir žaidimas kortomis.

 

Paprastais klausimais prasidedantis pokalbių laikas Mokytojo lūpomis mums dažnai atskleidžia visuotinius dėsningumus. Pavyzdžiui, pradėjus nagrinėti klausimą ar karatistas gali būti baigtinio kristalo pavyzdys, mes sužinojome apie kristalų augimo esmę:
1) nekintamos formos kristalai dauginasi “pagal tą patį lekalą” ir plečiasi vidaus galios dėka, (šio etapo pavyzdys apie karatistą: jis mokosi įvairių judesių technikos ir suformuoja veiksmo kristalą),
2) polikristalai, kurių augimą lemia bazinių kristalų įvairovės augimas tam tikroje terpėje veikiant vieniems kitus, (pvz.: išmoktą tam tikrą veiksmą karatistas panaudoja kituose veiksmuose, taip pat ir kitose vietose),
3) megakristalai auga veikiami vidinių ir išorinių galių bei aukštesniosios valios dėka. Megakristalui sukurti reikia daugybės polikristalų, (pvz.: turėdamas tam tikrus gebėjimus karatistas kartu su kitais augs tapęs didesnės struktūros -federacijos, dalimi ir tuo pačiu augins ją).

Supratimui pagilinti Mokytojas visada duoda pačių įvairiausių pavyzdžių. Tokių, kad kiekvienam taptų aiškios pačios sudėtingiausios temos. Pavyzdžiui, šiai temai atskleisti buvo pasakojama apie kostiumo siuvimo procesą, snaigės formavimąsį, žmogaus fenomeną.

O klausantis Mokytojo refleksijos apie Respublikinės Jogos Mokyklos vystymosi istoriją, buvo galima suvokti atskirų šios Mokyklos mokinių (kaip kristalų) indėlį į šiandien atliekamų Mokykloje struktūrinių darbų sudėtingumą.
Kiekvieno žmogaus asmeninis augimas, kiekvieno klaidos ir vidinės pergalės, keliaujant nelengvu saviugdos keliu, leidžia Mokykloje atlikti sudėtingus struktūrinius darbus, įtakojančius žmonijos vystymosi lygį, fizinę ir psichinę sveikatą.

 

Vakaro darbai prasidėjo “prasisukus” zodiako ratui.

 

Tekstą rengė / Daiva
Nuotraukos / Irena, Dovilė