• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens seminaras – 5 diena

5 diena prasidėjo mankšta, muzikos meditacija, socialiniais žaidimais salėje bei stalo žaidimais kavinės erdvėje.

Skaniai pavakarieniavę, salėje pradėjome “kamuoliukų” praktiką. Pradėjome visiškai naują žaidimą, keliantį naujus uždavinius mūsų protams.

Po pertraukos susirinkę salėje, išgirdome naują eiliuotą Mokytojui sukurtą kreipinį į mokinius. Justas atliko namų darbą ir štai, kokį pasiūlymą pateikė! Atvykę nenustebkite, jei vakaras prasidės tokiais žodžiais! :))))
Labas vakaras, mielieji,
Šaunūs mano padėjėjai!
Išminties skrynelė laukia –
Imkite iš jos, ko reikia.

 

Nuskambėjus eilėms, išgirdome Mokytojo jaukų “Na, va. Tai kokių turit klausimų?” Visi gardžiai pasijuokę, klausimų iš salės dėka, išgirdome paskaitas:
1) apie įvairiai pasireiškiančius cikloidus fiksuotuose, kardinaliuose ir mutabiliuose zodiako ženklų atstovuose. Išgirdome patarimus, kaip galima tvarkytis su kiekviename iš mūsų veikiančiais cikloidais.
Mokytojas įspėjo. Svarbiausia – atpažinti ir atskirti kasdieninius buitinius gyvenimo “dantratukus”, kurie yra mums reikalingi, kaip gyvenimo mechanizmo dalis, nuo parazitinių cikloidų, kurie yra prie nieko neprijungti, o tiesiog, parazituoja mumyse ir gadina gyvenimo kokybę.

2) apie nelengvą vystymosi darbą, kuris priklauso tik nuo asmeninio žmogaus pasirinkimo.

3) apie iš aukščiau mums duotą individualią energetinę čakrų sistemą ir iškylančius pavojus norint tą sistemą patobulinti.

4) apie protoplazminių praktikų naudą žmogaus asmeniniam augimui ir vystymuisi.

Teorinį darbą vainikavo mums pavykusi aukšto lygio struktūrinė praktika, kurioje, anot Mokytojo, “gimė protas”. Tai įvyko visiems susitelkus ir pozityviai palaikant struktūrinės aikštelės dalyvių pastangas.

Paprasti dalykai kartais mums atrodo labai sudėtingais, o sudėtingi – labai paprastais. Taip yra tol, kol nepradedame veikti. Svarbiausia yra išdrįsti. Kai protas pabunda, jis “nori valgyti”, pats duoda vaisių, meilės… Tai mūsų kūrinys. Kūrėjiška meilė iš proto. Gimę “proto kristalai” atėjus laikui, išsikristalizuoja ir pereina į kauzalinį lygmenį.
Svarbiausia – nesinaudoti šablonais, bet kurti patiems.

Tai tik keletas minčių iš paskaitų lobyno. Paskaitų įrašai ir filmuota medžiaga niekada neperteiks taip vertingos gyvos patirties. Todėl, darykite išvadas! Ar dalyvaujate gyvoje kūryboje, ar tik ją stebite? ;)
Respublikinės Jogos Mokyklos seminarai vyksta 4 kartus metuose, o Proto Plazminės praktikos – įvairiuose Lietuvos miestuose – dažniau. Šių veiklų kalendorių galite stebėti puslapyje, atvykti ir prisijungti kūrybiškai pagyventi ir užsukti savo “proto ratukus”. Iki!

Tekstą rengė / Daiva
Nuotraukos / Dovilė