• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens Seminaras – 6 diena, Budraičiai

Šeštoji seminaro diena pasitiko jau įprastu formatu – visus dalyvius sutraukiančia Proto Plazmine kamuoliukų praktika bei po to sekančiomis Mokytojo paskaitomis, atsakančiomis į gausybę užduotų klausimų. Mokytojas paminėjo, kaip jam svarbu išgirsti praktikose dalyvavusių žmonių įspūdžius, pastebėjimus, klausimus. Toliau analizuojant praktikas Mokytojas kalbėjo apie taisykles ir kaip jų laikymasis gali padėti siekti savo tikslų.

Šį kartą Proto Plazminės praktikos dalyviai gavo užduotį pasiskirstyti į septynis ratukus pagal tai, kurią savaitės dieną jie gimė. Internetu naudotis Mokytojas neleido :) Taip susiformavo septyni ratukai ir kiekviena komanda privalėjo pasirinkti savo valdymo formą – demokratiją, monarchiją, despotizmą ar respubliką.
Visi ratukai gavo vienodą užduotį ritmingai mėtyti kamuoliuką ir skaičiuoti iki 108. Pasiekus rezultatą, komanda turėjo paimti antrą kamuoliuką ir daryti tą patį. Tik nedidelė dalis ratukų pradėjo mėtytis su trimis kamuoliukais. Be to, ratukai galėjo pasikviesti žaidėjus iš kitų komandų. Taigi šioje praktikoje pakako ir proto lavinimo, ir aistrų, ir problemų sprendimo iššūkių :)

 

Nors ir buvo labai smagu ir norėjosi tęsti, tačiau po kelių valandų šią praktiką Mokytojas sustabdė ir pasiūlė visiems sudalyvauti Vėlinių misterijoje, kurią buvo paruošęs Artūras. Dalyviams buvo sukurta rami mistinė erdvė, kurioje jie galėjo ramiai mintimis pabūti su savo artimaisiais, išėjusiais į subtilesnį pasaulį. Kaip Mokytojas minėjo, mirtis yra tik dar vienas gyvenimo etapas.

 

Po misterijos, kaip ir įprasta, prasidėjo Mokytojo vedamos praktikos, kuriose šįkart dirbome su imunitetu ir onkologinėmis žmonių problemomis.

Įspūdžiai iš ankstesnių seminaro dienų: