• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens Seminaras – 7 diena, Budraičiai

Septintąją seminaro dieną dalyvių dėmesį pritraukė dvi praktikos – tradicija tapusi Proto Plazminių kamuoliukų praktika bei vasaros seminare ilgai vykdyta energetinio labirinto statymo praktika.

Iš Mokytojo paskaitų norisi akcentuoti įdomų paaiškinimą apie Ahimsos principo supratimą RJM mokykloje ir apie seminare vykstančių praktikų palyginimą su imuninės sistemos darbu.


Kalbant apie praktikas panašu, jog kamuoliukų praktika šį seminarą tapo neatsiejama seminaro dalimi, mat ji diena iš dienos tęsiama toliau, siekiant to paties tikslo. Žaidėjai pagal savo gimimo dieną yra pasiskirstę per septynis ratukus. Kiekviename iš ratukų, pagal muzikos ritmą, yra mėtomi kamuoliukai, siekiant be klaidų atlikti 108 sėkmingus kamuoliuko perdavimus. Kai komandai pavyksta pasiekti 108 su vienu kamuoliuku, imamas antras kamuoliukas ir t.t. Pirminis žaidimo tikslas – pasiekti 108 vienu metu mėtant tris kamuoliukus. Keista, tačiau šis ganėtinai paprastas tikslas, kurį ne kartą apšilimui Mokytojas duodavo žaisti Proto Plazminių kursų metu, tapo sunkiai pasiekiamas seminaro erdvėje.

Visą likusį laiką buvo kuriama energetinio labirinto schema. Kaip žinia, vasaros seminaro metu itin daug laiko skyrėme Guronių energetinio labirinto kūrimui. Tad septintąją seminaro dieną buvo nuspręsta naujoje salėje pakartoti vasaros metu atliktus darbus ir juos patobulinti. Visą naktį mokiniai, dalyvavę šioje praktikoje, vaikščiojo piešiamomis linijomis, skaičiavo, stengėsi išlaikyti pastovų savo vidinį greitį.

 

Įspūdžiai iš ankstesnių seminaro dienų.