• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens Seminaras – 8 diena, Budraičiai

Paskaitų metu, atsakydamas į užduotus klausimus, Mokytojas Lev Bechakas aiškino apie seminare daromus darbus, jų universalumo principą ir kaip tame pačiame darbe kiekvienas gali įžvelgti savo individualią prasmę.

Aštuntosios seminaro paros vakarą, Proto Plazminėje kamuoliukų praktikoje, pagaliau pavyko įveikti pirmąjį žaidimo etapą. Viena iš septynių komandų, žaisdama su trimis kamuoliukais, pagaliau pasiekė skaičių 108 ir gavo teisę žaisti su keturiais kamuoliukais. Ši komanda buvo perkelta į žaidimo aikštelės centrą, o aplink ją išsidėstė likusios šešios. Tuomet kiekvienas ratukas gavo po naują žaidimo užduotį ir galėjo pakeisti buvusią valdymo formą (demokratiją, monarchiją, respubliką, despotizmą) ir žaidimas prasidėjo.

Centriniame ratuke buvo duota sudėtingiausia užduotis – ritmingai mėtyti keturis kamuoliukus, baltą ties pirmu, trečiu, penktu, septintu takto ritmu, juodą ties antru, ketvirtu, šeštu, aštuntu, raudoną ties antru ir šeštu, o mėlyną – ties pirmu ir penktu taktais. Kitose komandose buvo atliekamos kitos užduotys. Tad vakaras praėjo lavinant savo gebėjimus skaičiuoti, išlaikyti ritmą, bendrauti, valdyti kylančias emocijas.

Be pagrindinių Mokytojo vedamų darbų jaukioje seminaro erdvėje toliau vyko aktyvus gyvenimas, nestigo įvairių praktikų ir veiklų – mankšta, jogos asanos, masažo paslaugos.

Stalo teniso trenerė Lina jau kelintą dieną vedė stalo teniso užsiėmimus. Viena iš mokinių – Natali – labai džiaugėsi galimybe pasimokyti pas profesionalią trenerę: „Mes darbe jau kurį laiką žaidžiame stalo tenisą, bet Lina parodė daugybę neteisingai išmoktų judesių ir įpročių, kurie tikrai trukdys žaisti po kelių metų žaidimo – tad labai gerai, kad ji mus pataisė ir parodė kaip reikia žaisti“.

 

 

Įspūdžiai iš ankstesnių seminaro dienų: