• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2021.10.15
Panevėžys
Apie kamuoliukų žaidimo lygius
2021.10.13
Panevėžys
Vitalinis, mentalinis, dvasinis žaidimas
2021.10.13
Panevėžys
Apie nušvitimą

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Izraelis: Pranajamos kursas Karmielyje – 3 diena

Trečia užsiėmimų diena. Klausimų, kaip visada, daug.
Kaip pasiekti apčiuopiamų rezultatų dvasinėse praktikose, kaip teisingai kvėpuoti, kokie pratimai padės sumažinti skausmą, pasiekti sielos ramybę ir dar daugelis kitų.

Mokytojas išskyrė trijų raumenų grupių funkcijas ir su jomis susijusias kvėpavimo rūšis, kurias svarbu atlikti teisingai,  kad užtikrinti  oro patekimą į tas plaučių sritis, kurios dėl judėjimo trūkumo pakankamai “nesivėdina”. Taip pat, raumenų įtempimas varinėja kraują  per endokrinines liaukas ir gerina bendrą mūsų savijautą.

Išmokus valdyti tekančią energiją, galima pašalinti skausmą, priverčiant artimiausiai prie skausmo šaltinio esančius raumenis pumpuoti į jį  praną (energiją),  arba, atvirkščiai, nuimti  pranos perteklių.

Vėliau visi  praktikavome pilno kvėpavimo techniką ir, prisipildę  pranos, sklandžiai perėjome į Mokytojo vedamą meditaciją.

Mikrokursas baigtas, kiekvienas iš mūsų pasiims su savimi viską, ką sugebėjo išmokti, ir be abejonės pasistengs  daryti  šiuos pratimus mūsų įprastai nervingame kasdieniniame gyvenime.
Kaip Mokytojas pasakė – greitai tobulėti galima tik skiriant tam visas 24 valandas paroje, bet pradžioje neblogai ir nors keletas minučių rytais !

Ačiū Mokytojui ir visiems, kurie šiuos tris vakarus paskyrė pranajamai!

 

Straipsnio tekstas / Viktorija
Nuotraukos / Dovilė,  Laura,  Тania
Vertimas į lietuvių kalbą / Jolita