• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Lietuva: Rudens seminaras – 2 diena

Pirmosios seminaro dienos “šviesos impulsas” šeštadienį  –  antrąją seminaro dieną, kaip kometa praskriejo virš seminaro galaktikos, paberdamas ir įvykių, ir įspūdžių, ir naujų žmonių. Tik spėk gaudyti, fiksuoti, kristalizuoti. Norite sužinoti kokių – suskubkite ir atvažiuokite, seminaras tęsis dar visą savaitę.

Vakaro pokalbis – diskusija prasidėjo klausimu apie Mokyklą. Mes, žmonės, lankantys šią mokyklą, skirtingi, mūsų moralė taip pat skiriasi. Ar yra bendra Mokyklos moralė?

Pasak Mokytojo, yra koncepcija, bendras dvasinis srautas, pagal kurį ši mokykla turėtų formuotis. Kiekvienas iš mūsų šį srautą praleidžiame asmeniškai, per savo proto prizmę. Kiekvienas turi pats sau atsakyti į klausimą, ar gali ir ar nori jungtis į vieną bendrą organizmą, bendrą struktūrą. Mokytojas jau daugiau nei dvidešimt metų jaučiasi Mokyklos dalimi. Jo žodžiais tariant:

“Aš esu dalis kažko didesnio. Tas “didesnis” man atsiunčia planus, svajones, fantazijas. Turiu tik šios mokyklos ideologiją, moralę – supratimą, kas gerai ir kas blogai, kas padoru ir kas nepadoru. Remdamasis tik šia moralės skale – moralinių taisyklių, elgesio šablonų rinkiniu – galiu atsakyti, ar veiksmas, ketinimai – tinkami ar peržengia nustatytos moralės ribas”.

Išsamiai apie bendros moralės sampratą kviečiame paklausyti Mokytojo paskaitoje:

Kita vakaro pokalbių tema, išsirutuliojusi iš tarpuseminario įspūdžių ir peraugusi į ilgą diskusiją, vėliau į aikštelę – manipuliacijos. Apie manipuliaciją, kaip santykių tarp žmonių formą, ojektyviai egzistuojančią daugiau nei dvidešimt milijonų metų, jos schemas ir egzistavimo būdą kviečiame klausytis Mokytojo paskaitoje:

 

 

Pabaigoje Mokytojas pakomentavo astrologinę situaciją, kai visos planetos išsidėstę kylančiame kanale. Ką reiškia “Ugnies etapas”, kai Jupiteris pereina Veneros ekvatorių, kas yra “pirmo būsto pozicija” kviečiame klausytis Mokytojo paskaitoje:

 

 

                                                                                                                                  Tekstą rengė / Ingrida

                                                                                                    Nuotraukos / Gabrielė, Jolanta, Silvija